23 Cze

Woda lub farbowane trunki

W tej chwili w sklepach można kupować sporo rodzajów kolorowanych napojów gazowanych, których producenci starają się nam wmówić, że podczas słonecznej pogody są zdrowsze aniżeli woda mineralna. Nie ulega wątpliwości, że tego typu rewelacje są nieprawdą patrząc od strony naszego zdrowia.

Można w związku z tym uznać, że takie reklamy są czysto handlowym naciąganiem nieświadomych klientów natomiast korzystaniem z ich braku znajomości przedmiotu. Otóż nie ma zdrowszego sposobu na uzupełnienie wody w czasie słonecznej pogody niż haust zimnej wody. Wynika to z faktu, iż 70% naszego organizmu składa się z tego życiodajnego płynu. Jeśli zatem chcemy uzupełnić stan wody, który wypociliśmy najlepiej dokonać tego przez kupno butelki wody źródlanej.

Dodatkowym niezwykle ważnym argumentem przemawiającym za popijaniem czystej wody są składniki kolorowych napojów gazowanych. Otóż ich podstawowy składnik to cukier, który nie jest substancją, jaka w nadmiarze wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Kontrowersyjna jest też wątpliwość tłumienia pragnienia. Pijąc barwione trunki mamy chwilowe odczucie zaspokojenia pragnienia, ale już po krótkim okresie znów pragniemy się napić. Tego typu stan nie ma miejsca gdy się napijemy wody butelkowanej. W związku z tym, jeśli za oknem mamy upał oraz chcecie się napić, opcja wyboru barwionych napojów winna być ostatnią rzeczą którą uczynicie. Zainwestujcie w swoje zdrowie a także właściwy nastrój i zamieńcie pełne cukru egzotyki na wysokiej jakości wodę źródlaną.